HAKKIMIZDA

Adıyla, Farkıyla Farklı..

Created with Sketch.

Cevizli Çiğköfte” olarak Başakşehir Onurkent’te müşterilerimize kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya özen göstermekteyiz.

Kurulduğu günden bugüne kalitesinden ödün vermeden, temel prensibi müşteri memnuniyeti olan firmamız, kalite yönetim sistemlerini; titizlikle ve eksiksiz yerine getirmektedir. Firmamız temel prensiplerinden şaşmadan, insana olan saygı ve sevgisi ile hizmet vermeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak personel eğitimi, gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektöründe yeni bir çığır açmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Yemek sektöründe kaliteyi ana hedefte tutup, insan sağlığını sonuna kadar gözetip, müşteri taleplerine en hızlı şekilde cevap verip mevcut sektörde öncü ve tercih edilen firma olmaktır.

 

 

Cevizli Çiğköfte; Hizmetlerini sunarken kalite ve lezzetten ödün vermeden maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemekte ve hizmetlerinde dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf olmaya özen göstermektedir.

Cevizli Çiğköfte; Müşteri taleplerine göre üstün hizmet ve yiyecek kalitesi sağlar. Hizmetin her aşamasında ölçme ve değerlendirme yapar ve mükemmeli arar.

Cevizli Çiğköfte; tam bir takım çalışması gerçekleştirir ve her düzeydeki çalışanı ile birlikte nihai hedef için üzerine düşenin yapmaya gayret eder.

Cevizli Çiğköfte; adından da belli olduğu üzere yüzyıllardır süregelen çiğköfte kültürünü, sağlıklı yaşamın vazgeçilmez unsurlarından olan ceviz ile buluşturup, sektördeki öncü ve özgün firma olmakta kararlıdır.

Sipariş Verin